3 spôsoby získania followerov vďaka novinke „Instagram Nametag“ 


Používate Instagram na firemné účely, ale máte stále málo followerov a trápi vás to? Poradíme vám ako najnovší nástroj Nametag využiť na ich zvýšenie. Že čo to vlastne je? Nametag funguje ako QR kód, teda je to obrázok, ktorý môžu užívatelia Instagramu oskenovať a tým vás hneď začať sledovať.

V prvom rade je potrebné, aby ste ho vôbec vedeli nájsť na svojom firemnom profile ☺. 

Nastavenie je rýchle a jednoduché. Stačí ísť na svoj profil, úplne vpravo kliknite na ikonku ponuky a vyberte Nametag (alebo menovku). Ihneď uvidíte, ako váš osobný Nametag vyzerá a môžete si ho zmeniť podľa seba z viacerých možností:

pastedGraphic.png

Zdroj: www.socialmediatoday.com

Skenovanie menovky iného profilu je jednoduché taktiež. Rovnako musíte navštíviť váš profil, kliknúť na ikonku ponuky, vybrať možnosť Nametag (menovku), a dole kliknúť na možnosť „skenovať nametag“. Zvládli ste to ☺

A ako využiť tento nový nástroj v prospech vášho biznisu?

  1. Konferencie, kongresy, firemné akcie – sú ideálnou príležitosťou na nadväzovanie kontaktov vo vašej brandži, no nepochybne i s potenciálnymi zákazníkmi. Uľahčite si prepojenie a nechajte ich oskenovať váš firemný Nametag ☺. Buďte cool.
  1. Tlačoviny, letáky, plagáty – v skratke, ak máte print na podporu predaja, propagáciu, nezabudnite doň zakomponovať Nametag, aby vás začali followovať čo najskôr.
  1. E-mailová komunikácia – šupnite ho do podpisu. Veď ak sa zamyslíte, koľko e-mailov denne odošlete, viete získať pekne veľa nových followov.

Vybrali sme teda 3 naj spôsoby, no existuje celý rad spôsobov, ako tento nástroj možno využiť, aby ste zvýšili počet svojich followerov. Treba sa sprítomniť kde vás len napadne. Hoci aj na Facebook pridať do postu na fanpage nový skenovateľný Nametag. Ale samozrejme stále platí i pravidlo pridávania kvalitného obsahu, aby sa vaši sledovatelia prirodzene a dobrovoľne chceli stať súčasťou vašej firmy a firemnej kultúry. 

A ak si neviete rady s nastavením či správou firemného profilu na Instagrame, stačí nás kontaktovať. Budeme radi ☺

Zdroj: www.socialmediatoday.com

0 Comments

Pridaj komentár