Online novinky pre vaše kreatívne bunky

Patríte k bande nadšených kreatívcov, chcete byť neustále v obraze a prahnete po každej novinke z oblasti digitálneho marketingu tak, ako my? Čítajte náš blog a staňte sa aj vy #digitalpositive


Zameriavame sa na poskytovanie službieb vysokej kvality pre našich klientov.


29/06/2020

Viete, koľko investovať do marketingu?

Koľko je tá správna suma, s ktorou by ste mali rátať do budúcna už pri plánovaní prerozdeľovania rozpočtu na firemné aktivity? Aké je teda optimum?
26/11/2019

Tipy na získanie pozornosti užívateľov na vašom webe

Získať a najmä udržať si pozornosť návštevníkov vašej webstránky je z roka na rok ťažšie. Pokiaľ ale zavíta návštevník na váš web, máte zhruba 10 sekúnd na to, aby ste ho zaujali.
08/08/2019

Komunikujte cez firemný profil na Facebooku

Malý či stredný podnikateľ, ktorý v súčasnej dobe síce figuruje na sociálnych sieťach, no väčšina (žiaľ) ešte stále cez súkromný profil v konečnom dôsledku ochudobňuje sám seba.
29/05/2019

Kto je vlastne ten influencer

Každá verejne známa osoba má svoj okruh fanúšikov, ktorých spájajú spoločné záujmy. A práve im, publiku, ktoré môže mať blízko k vašej značke, môže sprostredkovať vaše produkty alebo služby.
05/05/2019

Ako vybudovať mocnú identitu

Identita vášho brandu je top ingredienciou, ktorá vám ako firme dáva jedinečnú príchuť odlišnosti a zapamätateľnosti.
18/02/2019

Vieme ako získať lojálnych ľudí

Pozitívna emócia z práce, vedomie, že sa do práce tešíte a chodíte tam radi sú na nezaplatenie. Mnohí z nás to tak aj skutočne majú
Slovenčina