HR marketing. HR manazeri, vieme ako zohnat lojalnych ludi

 

HR manažéri! Vieme ako získate lojálnych ľudíPozitívna emócia z práce, vedomie, že sa do práce tešíte a chodíte tam radi sú na nezaplatenie. Mnohí z nás to tak aj skutočne majú. Šťastné to bytosti ☺. My vieme ako na HR kampane, kde získame pre váš brand tých pravých a verných zamestnancov. Cesta je kľukatá, ale nie nedosiahnuteľná. Vybudujeme vašu značku s puncom topkového zamestnávateľa.

Zopár čísel, ktoré vás možno presvedčia, pokiaľ váhate nad HR kampaňou:

1/ Podľa Linkedin sa malé a stredné podniky plánujú zviditeľniť v online priestore a odkomunikovať značku zamestnávateľa nasledovným % zastúpením: web spoločnosti (69%), online profesionálne siete (61%), social media (47%).

2/ Znížiť fluktuáciu zamestnancov až o 28 % môžete dosiahnuť  vďaka investícii do značky zamestnávateľa (zdroj: Office Vibe).

3/ Social media slúžia ako „okno do firemnej kultúry“, pričom Facebook využíva 21% kandidátov, ktorí si pred absolvovaním pohovoru „prelustrujú“ fotografie a obsah webu (zdroj: Jobvite).

4/ Až 50% respondentov uviedlo, že vo firme so zlou povesťou by nechceli pracovať, i keby im ponúkli vyšší plat (zdroj: TalentNow).

5/ 96% firiem verí, že dobré meno a povesť dobrého zamestnávateľa môže mať pozitívny vplyv na príjmy firmy, no iba 44% má tento vplyv pod kontrolou (zdroj: CareerArc).

6/ Až 86 % HR manažérov potvrdilo, že recruitment sa stáva čoraz viac marketingom (zdroj: iCIMS).

7/ Možno budete prekvapení, no až 79 % uchádzačov o zamestnanie používa social media pri hľadaní si nového zamestnania (zdroj: Glassdoor).

No čo? Donútili sme vás zamyslieť sa nad budovaním brandu ako zamestnávateľa? Vezmite telefón, napíšte email, dohodneme a pôjdeme do toho spolu. 

V tom, čo robíme, sme nezastaviteľní. Sme machri na HR kampane s bohatými skúsenosťami. Určite neoľutujete.

0 Comments

Pridaj komentár