Web na mobil? Zobrazuje sa vaša webstránka správne na mobilných zariadeniach a tabletoch?


Konkurent má responzívny web a vy stále nie?Čo myslíte, kto bude mať viac návštevníkov na webstránke, ktorí si ju i preklikajú a prezrú jednotlivé podstránky, či navštívia blog a neodídu hneď po otvorení úvodnej stránky?

Byť neprispôsobivý svojim klientom je v dnešnej dobe hotová samovražda. Veď sami si predstavte, ako sa správate vy, keď navštívite nejaký web na mobile a odradí vás hneď landing page, ktorá je urezaná, musíte displey posúvať zo strany na stranu, aby ste vôbec uvideli menu.

O tom presne je responzivita webstránky. Pokiaľ stále takú máte i vy, dosť škodíte sami sebe i vášmu podnikaniu. Pretože ľudia nemajú čas na hľadanie ihly v kope sena. Chcú to, čo hľadali a to hneď.

Pokiaľ im to nedáte vy a u konkurencie to nájdu, skúste hádať, kde vznikne biznis?Čo to vlastne je ten „responzívny“ web? Ide o úpravu existujúceho webu a dizajnu tak, aby sa automaticky prispôsoboval veľkosti každej obrazovky, na ktorej sa zobrazí (notebook, mobil, tablet). 

Momentálne je na našej planéte viac mobilov ako ľudí! V minulom roku počet mobilných zariadení dokonca presiahol hranicu 7,25 miliardy. Prekonal tak počet všetkých obyvateľov našej planéty. (zdroj info: správa portál GSMA Intelligence). 

Preto je tak dôležité sa vedieť prispôsobiť. Veď v konečnom dôsledku vidíte to každodennom živote. Nech ste kdekoľvek, i vy surfujete po nete a hľadáte, nachádzate, ak nenájdete – odchádzate a hľadáte ďalej. A tak sa správajú i všetci ostatní užívatelia. A mobilná verzia webu sa pomaly ale isto stáva štandardom, ktorý je nevyhnutný a nemali byť ste ho brať na ľahkú váhu.

Získajte praktický, prehľadný, jednoduchý no originálny a pútavý web od zanietených týpkov z našej agentúry a pomôžte rozbehnúť svoj biznis. Bez responzívneho webu je podnikanie v súčasnosti ako jazda na lyžiach po tráve.

Ozvite sa nám na office@creaddigital.com. Spolu to dáme.

0 Comments

Pridaj komentár