Aké výhody má pre podnikateľa reklama vo vyhľadávači Google?

 

Nepochybne i vy, i väčšina vašich známych, ak niečo hľadajú – potrebujú – chcú sa dozvedieť, s dôverou sa všetci obracajú na pána všemocného „Google“. Raz niekto múdry povedal, že ak chceš niečo dobre schovať, ukry to na 2. stránku Googlu. Ono niečo na tom predsa len bude.

Mnoho malých, stredných podnikateľov i gigantov a veľkých hráčov vo svete biznisu už pochopilo dôležitosť ich vlastného videnia a vysokú mieru dohľadateľnosti a preto sa rozhodli inzerovať v Google ads (po starom Google adwords, ak by niekto nevedel :)) .

PPC reklama má pre podnikateľa hneď niekoľko výhod:

  1. Okrem toho, že ju dokážeme presne zacieliť a zobrazí sa len užívateľom, ktorí zadali zodpovedajúcu a relevantnú frázu do vyhľadávača
  2. Je tiež cenovo výhodná, pretože platíte iba za kliknutie, nie za to, že sa vaša reklama na googli zobrazí (z toho skratka PPC – pay per click)
  3. Vieme ju presne zmerať a vyhodnotiť jej úspešnosť, preto je dôležité hneď na začiatku, aby ste si stanovili cieľ, ktorý chcete dosiahnuť a potom sme tu my, aby sme ho pre vás dosiahli
  4. Nie je dotieravá ani obťažujúca, pretože sa zobrazí potom, čo niečo hľadáte
  5. Určite zvýši vašu konkurencieschopnosť, pretože práve možno váš najväčší konkurent neinzeruje
  6. Je vysoko flexibilná, pretože ju dokážeme prakticky okamžite editovať a upraviť podľa potreby 
  7. A samozrejme, keď ste na čo najvyššej pozícii vo vyhľadávači google, je najvyššia pravdepodobnosť, že užívateľ navštívi vašu webstránku a stane sa z neho váš zákazník.

A ako vám v inzerovaní pomôžeme my?

Správne nastavíme reklamné kampane, vložíme najrelevantnejšie kľúčové slová, vyšpecifikujeme ciele a postupne zvýšime vaše tržby či návštevnosť webstránky. 

Každé vyhľadávanie je unikátne, každým zadaným kľúčovým slovom sa spustí celá séria algoritmov, ktoré pomaličky postupne povedú užívateľov transformačným procesom premeny na zákazníkov. A na to sme tu my, aby vás ten génius Google ponúkol čo najvyššie. Napíšte nám na office@creaddigital.com a my Vám ušijeme ponuku priamo na mieru.