Naše služby

Logo & Branding

Perfektný vizuál odráža kvalitu a úspech vašej spoločnosti. Pokiaľ hľadáte to pravé logo, názov firmy, korporátnu identitu či dizajn, sme tu pre vás.

DTP Grafika

Plagát, brožúra, firemný magazín či ročenka. To sú tlačoviny, ktoré každý deň predávajú akýkoľvek produkt alebo službu.

Social Media

Veľa úspešných produktov začalo práve tu. Na svete existuje množstvo sociálnych sietí a my ponúkame množstvo možností, ako osloviť práve vašu cieľovú skupinu.

Content Marekting

Dnešný online svet je preplnený reklamou a vy sa pýtate, ako teda môžeme v dnešnej dobe osloviť zákazníka? Odpoveď je, predsa obsahom!

cena individálne

viac info

PPC Kampane

Dokážeme zasiahnuť široké spektrum zákazníkov, pričom používame rôzne cielenia. Pomôžeme nájsť aj vašej spoločnosti cestu do googlu.

Video a Foto

Video a fotografia je jeden z najdôležitejších prvkov marketingového obsahu. My vám pripravíme obsah plný emocií a v najvyššej kvalite.

už od 29€/hod

mám záujem

Tvorba Webov

Navrhneme a vytvoríme pre vás responzívnu web stránku. Na začiatku zrealizujeme analýzu  a následne pripravíme riešenia.

Tvorba Aplikácií

Určité typy podnikaní si používanie mobilnej aplikácie vyžadujú, pre niektoré to môže byť zatiaľ len doplnková služba pre svojich klientov.

Online marketing

Chceli by ste Váš biznis propagovať online? Zvolíme tie správne metódy a premeníme vašich návštevníkov na vašich zákazníkov.

cena individuálne

Viac info

NÁŠ KREATÍVNY PROCES

01.

Analýza

Zariadime pre vás komplexnú marketingovú stratégiu na mieru, ktorú pre váš biznis ušijeme na mieru.

02.

Idea a kreativita

Dáme dokopy image vašej spoločnosti tak, aby dokonale reprezentoval jej poslanie.

03.

Stratégia

Vytvoríme kanály, cez ktoré oslovíme cieľových zákazníkov a zabezpečíme tak produktom a službám odbytový priestor v online výklade.

04.

Starostlivosť

Zastrešíme vašu PR komunikáciu voči novým aj existujúcim zákazníkom.