Služby Cread Digital

LOGO & BRANDING

Dostať sa do povedomia vašim potencionálnim zákazníkom je veľmi cenné. Vytvorením ľahko rozpoznateľného, dôveryhodného a konzistentného výzoru vašej firmy, ste schopný vytvoriť záujem a vernosť vašich zákazníkov.

Bez odlíšenia od vášho konkurenta by sa ľahko mohlo stať, že potencionálny zákazník využije práve služby alebo produkty konkurencie. Logo je kľučovým prvkom každej značky a hlavnou vizuálnou asociáciou s vašou firmou. No značka (Brand) je omnoho viac než len logo. Brand: ako je vnímaná vaša firma. Branding je aktívny proces tvarovania výzoru a vnímania zákazníkov o vašej firme. Cieľom je zvýšiť povedomie o vás a pozdvihnúť vašu reputáciu v očiach verejnosti.

#logo
#identita
#vizuály
#grafickenavrhy

TVORBA WEBOV A APLIKÁCIÍ

Kvalitne spracovaná web stránka kompletne predstaví vašu firmu návštevníkovi, zvýši dôveryhodnosť a pomôže predať vaše produkty či služby.

Naším cieľom je navrhnúť a vytvoriť pre vás modernú, funkčnú, responzívnu web stránku. Pre dosiahnutie tohto cieľa, je potrebné tieto procesy rozdeliť. Na začiatku zrealizujeme analýzu a následne pripravíme riešnie priamo šité pre vás.
Vieme vám pomôcť aj s tvorbou vašej vlastnej mobilnej aplikácie. Určité typy podnikaní si používanie mobilnej aplikácie vyžadujú, pre niektoré to môže byť zatiaľ len doplnková služba pre vašich zákazníkov.

#tvorbawebstranok
#tvorbaeshopov
#administracia
#webdizajn
#audit
#konzultácie

PPC KAMPANE

PPC alebo pay per click (platené za prekliknutie), sú zrejme najrozšírenejšou formou online reklamy vôbec a len máloktorý podnikateľ ich neskúsi. Môžu byť pomerne lacné, sú rýchle spustiteľné a efektívne. Fungujú od tej doby, kedy vznikli vyhľadávače.

Nájsť tie správne kľúčové slová je našou hlavnou úlohou. PPC kampane naštartujú vaše podnikanie a privedú na váš web zákazníkov, ktorí vyhľadávajú služby na internete. Postarajú sa o vás naši certifikovaní špecialisti od Google a spoločne vytvoríme ten správny biznis plán. Začneme s analýzou kľúčových slov, ktoré sú relevantné pre váš biznis. Ďalej vyberieme tú správnu platformu, Google Ads, Sklik, alebo Heureka.

SPRÁVA SOCIAL MEDIA

Sociálne siete sú o veľa viac ako len počet lajkov a zdieľaní. Prezentovanie sa na sociálnych médiach a budovanie pozitívneho vzťahu s vašimi zákazníkmi pomocou sociálnych médií je v tejto dobe kľúčové. Stabilitu a rast vám môže zabezpečiť práve vytvorenie aktívnej komunity, ktorej členovia sa potencionálne stanú vašimi vernými zákazníkmi.

Sociálne siete už používa snáď každý. Medzi najväčšie patria Facebook & Instagram, na nich sa aj my v Cread Digital zameriavame najviac. Môžeme pomôcť vašej firme s propagáciou, či už na Facebooku a Instagrame, alebo na iných sieťach ako LinedIn, YouTube a podobne. Na začiatku si vás perfektne “naštudujeme” a pripravíme konkrétny strategický plán práve pre vašu firmu. Spoločne si nastavíme ciele, zvolíme vhodnú sociálnu sieť práve pre vás a začneme s inzerciou.

#spravasocialmedia
#contentmarketing
#auditprofilu
#socialmediastrategia

STRATÉGIE A KONZULTÁCIE

Hlavnou ingredienciou ako vyťažiť čo najviac zo sociálnych médií je mať zavedenú stratégiu. Bez definovania vašich cieľov, porozumenia kto je vaším cieľovým publikom a čo ich zaujíma, sa len ťažko dočkáte značných výsledkov na sociálnych médiách. Marketingová stratégia pre sociálne média je súhrnom toho čo plánujete urobiť a toho čo chcete dosiahnuť pomocou týchto médií.

Je pre vás potrebné komunikovať na Instagrame? Alebo stačí, ak budete na Facebooku a LinkedIn? Aké typy príspevkov by ste mali používať, aby ste čo najlepšie oslovili cieľovú skupinu? Treba, aby ste pravidelne pripravovali videá, ktoré budú na YouTube? Na všetky tieto otázky vám dáme odpoveď v stratégii digitálnej komunikácie, ktorú vám pripravíme na mieru podľa toho, aký produkt alebo službu ponúkate.

#strategia
#konzultacia
#skolenie
#audit

FOTO A VIDEO PRODUKCIA

Vizuálna prezentácia je kritický aspekt marketingu. Dokonca aj najkreatívnejší obsah može pôsobiť pusto bez kvalitnej snímky alebo pútavého videa. Bez ohľadu na využitie, impozantná foto a video produkcia môže zohrať významnú úlohu vo sfére marketingu.

Naša agentúra zastáva tvorbu a publikovanie vlastných fotografií a vlastnej grafiky vyjadrujúcich tú správnu emóciu. Zabezpečíme pre vás kompletné vyhotovenie fotografií, bannerov a iných vizuálov. Ak máte predstavu, pomôžeme vám ju priniesť do života. V prípade, že nemáte šajnu, podáme vám pomocnú ruku aj s plánovaním.

#fotoprodukcia
#videoprodukcia
#produktovafotografia
#fotostudio

Kontaktujte nás

OFFICE CREAD DIGITAL

Jednoradová 20
90901 Skalica
Slovensko

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Top