Tvorba web stránok

Tvorba jednoduchých aj komplexných web stránok a internetových obchodov. Tvorba webov zahŕňa: web dizajn, mobilnú responzivita, SEO optimalizáciu, copywriting, správu hostingu a emailov.


Naším cieľom je navrhnúť a vytvoriť modernú, funkčnú, responzívnu web stránku, s ktorou budete naozaj spokojný. Pre dosiahnutie tohto cieľa, je potrebné tieto procesy rozdeliť. Na začiatku zrealizujeme analýzu a následne pripravíme riešnie šité na mietu priamo pre vás.


Radi vám pomôžeme aj s tvorbou vašej vlastnej mobilnej aplikácie. Určité typy podnikaní si používanie mobilnej aplikácie vyžadujú, pre niektoré to zatiaľ môže byť len doplnková služba pre zákazníkov.


32

klientov

36

web projektov

Web riešenia pre váš biznis


 
01 Responzívnosť a rýchlosť

Dnes už je bežné, že viac ako 60% návštevníkov prichádza na weby z mobilných zariadení. A preto každý jeden projekt automaticky spracovávame aj do mobilnej verzie webu, tak aby vyhovoval všetkým zariadeniam a obrazovkám. Ďaľší dôležitý faktor je rýchlosť. Preto optimalizujeme, optimalizujeme a ešte raz optimalizujeme tak, aby sme dosiahli čo najlepšie fungujúci web.

02 Web zameraný na vaš cieľ

Nami vytvorené web stránky navrhujeme a optimalizujeme tak, aby napĺňali vami stanovené ciele. Vždy pred tvorbou analyzujeme segment a správanie cielovej skupiny a tak dokážeme navrhnúť web priamo šitý na mieru pre váš biznis. Týmto sa stane web neoddeliteľnou súčasťou vášho podnikania.

03 Bezpečný a hladký chod

Fusce ut velit laoreet, tempus arcu eu, molestie tortor. Nam vel justo cursus, faucibus lorem eget, egestas eros. Maecenas eleifend erat at justo fringilla imperdiet id ac magna.

04 Podpora a správa webových riešení

Fusce ut velit laoreet, tempus arcu eu, molestie tortor. Nam vel justo cursus, faucibus lorem eget, egestas eros. Maecenas eleifend erat at justo fringilla imperdiet id ac magna. Suspendisse vel facilisis odio.

PÁČIA SA VÁM NAŠE NÁPADY A RIEŠENIA?
KONTAKTUJTE NÁS

ZA KONZULTÁCIE U NÁS NEPLATÍTE

Pošlite nám informácie o vašom projekte a ciele, ktoré ním chcete dosiahnuť. Cenový odhad a konzultáciu služieb máte u nás bezplatnú a až následne sa rozhodnete, či s nami chcete spolupracovať.Slovenčina